OSCAR
POMOC NA DRODZE 24/7
Zadzwoń o każdej porze dnia i nocy
DOTRZEMY DO CIEBIE W 30 MINUT
Z nami nie czekasz godzinami na lawetę
HOLOWANIE Z OC SPRAWCY
Zajmiemy się wszelkimi formalnościami
Previous slide
Next slide

W życiu każdego kierowcy może przydarzyć się sytuacja, która wymaga natychmiastowego wsparcia na drodze. Czy to wypadek, awaria pojazdu czy inne nieprzewidziane zdarzenie, wymagające holowania samochodu lub użycia lawety — ważne jest, aby wiedzieć, do kogo można się zwrócić. Dzięki nam nie zostaniesz sam ze swoim problemem, ponieważ kompleksowa pomoc drogowa to usługa dostępna w OSCAR przez 24h.

Holowanie samochodów z OC sprawcy

Nasze usługi 24h są skierowane do szerokiego grona odbiorców. Obejmują m.in. holowanie samochodów z OC sprawcy po kolizjach, wypadkach oraz awariach. Oferujemy transport do warsztatu, pod wskazany adres lub na nasz strzeżony parking. Jesteśmy w stanie wyciągnąć auto z trudno dostępnych miejsc, takich jak rowy czy tereny zabłocone, a następnie przenieść maszynę lawetą. Profesjonalizm pomocy drogowej objawia się również w przewozie całkowicie zablokowanych pojazdów lub z uszkodzonym układem jezdnym.

Dlaczego warto wybrać pomoc drogową OSCAR?

Oferujemy unikalne korzyści dla naszych klientów. W przypadku awarii, zapewniamy darmowy samochód zastępczy (z OC sprawcy). Dbamy również o pełne zabezpieczenie powierzonych nam ładunków. Każda laweta jest przystosowana do przewożenia innych pojazdów i regularnie serwisowana, co gwarantuje niezawodność obsługi.

Holowanie samochodów z OC sprawcy — bez obaw o koszty

Jednym z największych atutów naszej pomocy 24h jest możliwość skorzystania z holowania samochodu z OC sprawcy. W sytuacji, gdy nie jesteś winny zdarzenia drogowego, to my zajmiemy się formalnościami i zapewnieniem transportu Twojego pojazdu, a Ty nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów. To komfort i bezpieczeństwo, na które zasługujesz.

Zawsze gotowi do działania na terenie Mysłowic — pomoc drogowa 24h

Niezależnie od tego, czy miałeś wypadek, czy Twój pojazd odmówił posłuszeństwa na drodze — nie musisz czekać. Potrzebna szybka laweta? A może ekspresowe holowanie? Nasza pomoc drogowa na terenie Mysłowic jest dostępna przez 24h! Wezwij nas, a szybko i skutecznie rozwiążemy Twój problem na drodze. Profesjonalizm, szybkość i bezpieczeństwo — to nasze priorytety w każdej sytuacji.