OSCAR
POMOC NA DRODZE 24/7
Zadzwoń o każdej porze dnia i nocy
DOTRZEMY DO CIEBIE W 30 MINUT
Z nami nie czekasz godzinami na lawetę
HOLOWANIE Z OC SPRAWCY
Zajmiemy się wszelkimi formalnościami
Previous slide
Next slide

Każdy kierowca może napotkać na drodze sytuacje wymagające niezwłocznego wsparcia — niezależnie od tego, czy jest to niespodziewana awaria, wypadek, czy inne nieoczekiwane wydarzenie, które sprawi, że pojazd będzie potrzebował holowania czy transportu na lawecie. Kluczowe jest posiadanie zaufanego partnera, na którym można polegać w każdej sytuacji. Pomoc drogowa 24h w firmie OSCAR to pewność, że nigdy nie zostaniesz sam z problemem na drodze!

Holowanie z OC sprawcy — dostępne 24/7

Czym się zajmujemy? Realizujemy holowanie samochodów z OC sprawcy po wszelkich kolizjach, wypadkach i awariach, zapewniając transport auta do warsztatu, na wskazany adres lub do bezpiecznego parkingu. Gwarantujemy efektywne wyciąganie pojazdów z miejsc trudnodostępnych, co obejmuje m.in.:


Nasza pomoc drogowa 24h dotyczy również transportu pojazdów z uszkodzeniami mechanicznymi lub całkowicie unieruchomionymi. Umożliwia nam to niezawodna laweta.

Dlaczego warto nam zaufać?

Klientom zapewniamy szereg korzyści. W razie awarii gwarantujemy bezpłatny pojazd zastępczy, finansowany z OC sprawcy. Dbamy o kompleksowe zabezpieczenie wszystkich przewożonych przez nas środków transportu. Nasze lawety są perfekcyjnie przygotowane do przewozu różnych typów pojazdów i są regularnie serwisowane.

Korzystanie z usług holowania z OC sprawcy bez dodatkowych kosztów

Główną zaletą naszej pomocy 24h jest możliwość skorzystania z holowania pojazdu z OC sprawcy bez żadnych dodatkowych opłat. Jeśli nie ponosisz winy za zaistniałe zdarzenie drogowe, my zajmiemy się wszystkimi formalnościami i organizacją transportu twojego auta, nie obciążając Cię żadnymi kosztami. To zapewnia Ci komfort i bezpieczeństwo, na które zasługujesz.

Pomoc drogowa na terenie Katowic — dostępna przez 24h

Bez względu na to, czy doszło do wypadku, czy Twój pojazd nagle przestał działać — nie musisz czekać. Potrzebujesz natychmiastowej lawety? A może pilnego holowania? Nasza pomoc drogowa na terenie Katowic jest dostępna non-stop, przez 24h. Zadzwoń do nas, a my sprawnie i efektywnie zajmiemy się Twoim problemem.